Hazard

Hazard dla mnie jest rodzajem sportu, sportu jednak zakazanego. Kojarzy on się z kasynem, bogactwem, ogromnymi pieniędzmi i kobietami. Taki dla mnie jest hazard, Istnieje wiele rodzajów hazardu, na pewno obecnie bardzo znane są zakłady bukmacherskie, które wcale nie są nielegalne, wręcz przeciwnie. Oczywiście zakłady to jest swoista, ale bardzo lekka odmiana hazardu.

Najbardziej znane typowe gry hazardowe to oczywiście ruletka, blackjack czy tez poker. Hazard jest niemal na całym świecie zabroniony, chyba że jest to hazard sportowy. W Las Vegas natomiast rzecz Jansa istnieje reguła prawna, która znosi takie ustawy o grach hazardowych i hazard jest tam zupełnie legalny.

Gry hazardowe mimo, że zakazane są oczywiście często uprawianie, również kasyna, które przecież służą do uprawiania hazardu są legalne i takich kasyn, również w naszym kraju jest sporo. Oczywiście u nas hazard nie jest tak rozwinięty jak chociażby w USA, gdzie uprawia go naprawdę wiele ludzi, ale też fundusze mają oni na ogół znacznie bardziej pokaźne, ale to już inna historia.

Poczytaj również:

Leave a Comment