Nie masz biletu na Euro 2012…?

Ma go UNIBET i chętnie wręczy zwycięzcy najnowszej promocji. Wystarczy typować i trafić kupon po wysokim kursie, a bilet na mistrzostwa Europy będzie Twój!

Jak to zrobić? Czytaj dalej!

W ten weekend zaczyna się Puchar Narodów Afryki, a co za tym idzie – masa emocji związanych z nadchodzącymi meczami! Mimo że dla wielu fanów futbolu Czarny Kontynent to nadal miejsce egzotyczne, na boiskach zobaczymy wiele znanych nazwisk z najlepszych lig świata! Faworytami (pod nieobecność Egiptu) są: Wybrzeże Kości Słoniowej (Drogba, Toure Yaya), Ghana (Asmoah Gyan), Senegal (Demba Ba) i Mali (Keita, Kanoute i Diarra).

W czasie trwania tych rozgrywek, każdy z typer obstawiający w Unibet będzie miał szansę na wygranie darmowego pakietu na Euro 2012:

  • 2 bilety na fazę grupową,
  • zakwaterowanie w hotelu oraz
  • pieniądze na podróż i drobne wydatki).

Dodatkowo, codziennie na najlepszego typera PNA czeka aż €200 bonusu (€3400 do wygrania w trakcie trwania konkursu!)

Wygraj bilet na Euro 2012 z UnibetJak grać, żeby wygrać?

Start w konkursie jest bardzo prosty – wystaczy, że obstawisz zakład za min €5 (lub równowartość w polskiej walucie – ok. 25zł) między 21 stycznia, a 12 lutego. Zadaniem jest 'trafienie’ jak największego kursu na kuponie w danym dniu! Możesz dowolnie łączyć zakłady, jednak muszą one się składać jedynie z meczów PNA!
Codziennie będziesz mógł sprawdzić swoją pozycję w specjalnym rankingu (najlepszych 10 graczy konkretnego dnia), a osoba z najwyższym trafionym kursem, zgarnie €200!

Główna nagroda przypadnie osobie która podczas trwania całej promocji wygra kupon z najwyższym kursem!

Nagrody w promocji

  • Ogólny zwycięzca: Pakiet wyjazdowy na Euro 2012
  • Drugie i trzecie miejsce w rankingu ogólnym: bonusy po €500 i €250
  • Zwycięzca danego dnia: €200 (x17)

ODWIEDŹ www.UNIBET.pl

 

Czytaj także :

– Jak obstawić kupon o wysokim kursie ? To proste, musisz grać tzw. akumulatory! Poczytaj więcej o podstawach bukmacherki

 

Poczytaj również:

Leave a Comment