Betfair podpisuje umowę z MKOl-em!

Igrzyska Olimpijskie w Londynie (już w tym roku!) to wielkie święto sportu, ale także bukmacherki, której zależy, żeby wyniki były jak czyste i poza jakimikolwiek manipulacjami. Międzynarodowy Komitet Olimpijski doskonale rozumie, że to bukmacherom najbardziej zależy na przejrzystości i klarowności wszystkich zawodów i zakładów, dlatego też związek podpisał właśnie szeroką umowę z firmą Betfair. Celem tejże umowy jest walka z próbami nieuczciwego wpływania na rezultaty zawodów podczas Igrzysk.

Na mocy zawartej umowy Betfair i MKOl będą mogły wymieniać się informacjami na temat klientów oraz transakcji, które będą przeprowadzane w Betfairze podczas Igrzysk. Tym prostym sposobem od razu będą odkrywane podejrzane zakłady.

Co to znaczy „podejrzane”? W celu zdefiniowania takich wydarzeń (wszak nie od razu wysoka liczba obstawień odpadnięcia zawodnika, który odpadł, musi od razu oznaczać oszustwo), Betfair wprowadzi nowy system oparty na potężnych superkomputerach, posadzi również przy nich zespół ekspertów, który zdefiniuje podejrzane zakłady i natychmiast przekaże je do MKOl.

Zapowiadają się ciekawe, czyste Igrzyska, w których obstawianie będzie najbezpieczniejsze w historii!

Poczytaj również:

Leave a Comment