Betsson wygrywa tytuł Bukmachera Roku na IGA 2012

Szwedzki operator zakładów sportowych online BETSSON otrzymał prestiżową nagrodę Najlepszego Bukmachera Internetowego za rok 2011 na zakończonej 24-go stycznia w Londynie gali International Gaming Awards.

Są to swego rodzaju „Oskary” branży hazardowej, gdzie wyróżniane zostają najlepsze firmy zajmujące się lub związane bezpośrednio z rozrywką dla dorosłych (nie mylić z branżą porno!). Na uroczystą galę do Londynu zjeżdżają się przedstawiciele tradycyjnych naziemnych i internetowych operatorów ze wszystkich gatunków hazardu – bingo, poker, zakłady, kasyna, itd.

W kategorii Najlepszy Bukmacher Online nominowane było aż 24 firm zajmujących się przyjmowaniem zakładów przez internet. Zwycięstwo Betssona było przypieczętowaniem bardzo udanego roku dla tej skandynawskiej firmy – wg. słów jej prezesa, Henrika Perssona.International Gaming Awards

To wspaniała wiadomość i tytuł, który bardzo sobie cenimy. To dowód na to, jak dużo dobrego zrobiliśmy w 2011 roku. Mamy nagrodę za najlepszego operatora zakładów sportowych on-line oraz rekord guinessa w naszym kasynie! To naprawdę nagroda świadcząca o świetnym roku w zakładach sportowych. Mimo tego nie spoczniemy na laurach, wchodzimy na pełne obroty, szykując się do  Australian Open, Mistrzostw w piłce ręcznej oraz PucharNarodów Afryki. A później mamy przecież kolejne wielkie eventy, Letnie Igrzyska w Londynie i Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie. Również wtedy pokażemy, że nasze zakłady są po prostu najlepsze!

Betssonowi – który wyjątkowo aktywnie dba o graczy polskojęzycznych – serdecznie gratulujemy!

Więcej na www.betsson.pl

Poczytaj również:

Leave a Comment