Betsson wygrywa tytuł Bukmachera Roku na IGA 2012

Betsson wygrywa tytuł Bukmachera Roku na IGA 2012

Szwedzki operator zakładów sportowych online BETSSON otrzymał prestiżową nagrodę Najlepszego Bukmachera Internetowego za rok 2011 na zakończonej 24-go stycznia w Londynie gali International Gaming Awards.

Są to swego rodzaju „Oskary” branży hazardowej, gdzie wyróżniane zostają najlepsze firmy zajmujące się lub związane bezpośrednio z rozrywką dla dorosłych (nie mylić z branżą porno!). Na uroczystą galę do Londynu zjeżdżają się przedstawiciele tradycyjnych naziemnych i internetowych operatorów ze wszystkich gatunków hazardu – bingo, poker, zakłady, kasyna, itd.

W kategorii Najlepszy Bukmacher Online nominowane było aż 24 firm zajmujących się przyjmowaniem zakładów przez internet. Zwycięstwo Betssona było przypieczętowaniem bardzo udanego roku dla tej skandynawskiej firmy – wg. słów jej prezesa, Henrika Perssona.International Gaming Awards

To wspaniała wiadomość i tytuł, który bardzo sobie cenimy. To dowód na to, jak dużo dobrego zrobiliśmy w 2011 roku. Mamy nagrodę za najlepszego operatora zakładów sportowych on-line oraz rekord guinessa w naszym kasynie! To naprawdę nagroda świadcząca o świetnym roku w zakładach sportowych. Mimo tego nie spoczniemy na laurach, wchodzimy na pełne obroty, szykując się do  Australian Open, Mistrzostw w piłce ręcznej oraz PucharNarodów Afryki. A później mamy przecież kolejne wielkie eventy, Letnie Igrzyska w Londynie i Mistrzostwa Europy w Polsce i na Ukrainie. Również wtedy pokażemy, że nasze zakłady są po prostu najlepsze!

Betssonowi – który wyjątkowo aktywnie dba o graczy polskojęzycznych – serdecznie gratulujemy!

Więcej na www.betsson.pl

Poczytaj również:

Leave a Comment