Podstawy Pokera

poker podstawy

Poker to wspaniała gra dla każdego, o bardzo prostych zasadach i bardzo niskiej losowości. Dzięki temu poker obecnie nazywany jest królową wszystkich gier karcianych – niewiele zależy od tego, jakie dostajemy karty, wygrywamy dzięki strategii, a nie ślepemu szczęściu.

Zasady ogólne pokera  – tutaj omawiamy ogólne zasady gry w pokera. Zajrzyj, jeśli nie wiesz w jaki sposób odbywa się licytacja lub poszczególne fazy rozgrywki.

Układy pokerowe – istnieje mnóstwo najróżniejszych odmian pokera, ale co do jednego są one wszystkie zgodne: układy wygrywających kart mają określoną hierarchię. Tutaj dokładnie ją przedstawiamy.

Rodzaje pokerowych rozgrywek – stolik, kesz, turniej, sitngo? W tym dziale opisujemy najistotniejsze różnice pomiędzy poszczególnymi rodzajami rozgrywek w pokera online. Wskazujemy też, które nadają się, jeśli mamy mało czasu.

Granie w pokera online – tu piszemy o graniu online ogólnie. Jakie są wady i jakie są niezaprzeczalne zalety pokera online, rozgrywanego w kasynach online i wirtualnych poker-roomach?

 

GOTOWY DO GRY …?

Betsson Poker – ZAGRAJ TERAZ

Paradise Poker – ZAGRAJ TERAZ

Poker Stars – ZAGRAJ TERAZ

Poczytaj również:

  • Brak powiązanych wpisów