Wpłaty i wypłaty

wplaty-i-wyplaty

Gotowy na prawdziwą grę o prawdziwe pieniądze? Chcesz ograć bukmachera albo innych graczy przy pokerowym stoliku? Chcesz zgarnąć fortunę w jackpocie na ulubionym automacie?

Potrzebne będą pieniądze – oraz wiedza jak je wpłacić do operatora hazardowego. Wbrew pozorom to bardzo proste – i z regułu zajmuje tylko parę sekund!

Zupełnie tak jak sklepy online, solidne internetowe kasyna czy zakłady sportowe online akceptują najbardziej popularne metody wpłaty środków pieniężnych, które chcemy poświęcić na grę.

Każde dobre kasyno, salon pokera czy bukmacher ma specjalną sekcję WPŁATY (lub DEPOZYT) gdzie przedstawia jakimi sposobami możemy wpłacić pieniądze na granie w internecie.

Oto najbardziej popularne metody zasilenia swojego konta u internetowego bukmachera czy kasyna:

PORTFELE INTERNETOWE

metody-wplaty-portfele-internetowePortfele internetowe (zwane też e-Wallet) to najlepsza i najbardziej rekomendowana przez nas opcja wpłaty i wypłaty pieniędzy dla każdego e-hazardzisty.

Portfel online to nic innego jak bardzo proste konto, zakładane w specjalnych firmach które skupiają się tylko na transferach pieniędzy w internecie. Podobnie jak w banku do rejestracji konta potrzebne są podstawowe dane i skany dokumentów, ale na tym kończą się formalności. Do naszego rachunku otrzymujemy kartę płatniczą (z reguły w systemie VISA albo MASTERCARD), którą możemy wypłacać nasze wygrane w każdym bankomacie lub płacić w sklepach.

Systemem, który ostatnio staje się coraz bardziej popularny jest brytyjski Revolut. To połączenie konta bankowego online, karty płatniczej i systemu bezpośrednich płatności między użytkownikami. Więcej o Revolucie i wpłatach do kasyna poczytacie w materiale portalu Hazardowo.

NAJBARDZIEJ POPULARNE PORTFELE INTERNETOWE

Skrill (Moneybookers)

♣♣♣ Neteller ♣♣♣ ClickAndBuy ♣♣♣ Click2Pay

Zalety portfeli internetowych:

  • transfer środków do kasyna w ciągu kilku sekund !
  • wypłaty wygranych w każdym bankomacie
  • spotykane w każdym kasynie online i u każdego bukmachera internetowego
  • proste i szybkie założenie konta przez internet
  • wymagane dokumenty można przesłać mailem jako skan albo zdjęcie
  • wpłaty na portfel przelewem bankowym albo kartą kredytową 
  • dodawana gratis do konta karta płatnicza w systemie VISA albo MASTERCARD
  • poufność danych i dyskrecja (firmy rejestrowane w jurysdykcjach EU o bardziej liberalnych przepisach dotyczących przepływu środków finansowych)
 
wplaty i wyplaty potwierdzenie

Korzystając z portfela internetowego zasilamy nasze konto w ciągu kilku sekund, natychmiast otrzymując potwierdzenie na maila zarówno od operatora (kasyna, pokera, itd) jak i od naszego portfela.

 

KARTY KREDYTOWE

metody-wplaty-karty-kredytoweNajszybsza i najlepsza metoda na zasilenie rachunku w kasynie czy u buka. Wiele osób wciąż boi się używać karty w takich instytucjach, ale na pewno operatorzy których rekomenduje Hazardzista.pl są tak samo bezpieczni i solidni jak większość dużych sklepów internetowych czy serwisów online gdzie płacimy kartą. Współpraca z takimi markami jak VISA czy MASTER CARD jest gwarancją maksymalnie bezpiecznego transferu danych i środków, a jednocześnie szybkiej gry.

SZYBKIE PRZELEWY BANKOWE

metody-wplaty-szybkie-przelewy

Wielu renomowanych bukmacherów nastawionych na graczy pochodzących z Polski i mających tam konta bankowe udostępnia bardzo popularną formę natychmiastowego transferu bankowego Przelewy24. W systemie tym pracuje większość dużych polskich banków i dzięki temu transfer następuje niemal natychmiast (do 30 minut) – wystarczy mieć pieniądze na koncie w polskim banku, aby za chwilę grać nimi u każdego dobrego europejskiego bukmachera lub w kasynie – oczywiście tylko tam, gdzie poleca robić to serwis Hazardzista.pl

KARTY PREPAID

metody-wplaty-karty-prepaid

Karty pre-paid to bardzo bezpieczny i wygodny środek płatniczy, wykorzystywany szczególnie często w krajach Europy Zachodniej. To nic innego jak „nabita” karta, którą za taką samą wartość kupujemy w sklepie czy kiosku i podając jej numer albo kod doładowujemy nasze konto. Różne kasyna oferują różne systemy kart przedpłaconych, dlatego jeśli chcesz w ten sposób wpłacić środki na grę do kasyna, pokera czy bukmachera sprawdź najpierw czy takie karty dostępne są w kraju z którego grywasz online.

KLASYCZNE PRZELEWY BANKOWE

Niektórzy bukmacherzy (np. Sportingbet) oferują swoim klientom posiadającym konto w polskim banku normalne przelewy bankowe. Można je robić ze swojego konta przez internet, przez wpłatę w banku lub na poczcie. Oczywiście zaksięgowanie środków (a więc czas jaki mija od zlecenia przelewu do pojawienia się środków na koncie) może trwać kilka dni, dlatego Hazardzista.pl poleca wszystkie inne metody wymienione w tym artykule powyżej.

Poczytaj również:

  • Brak powiązanych wpisów