Hazardzista.pl – Reanimacja!

Witamy w serwisie Hazardzista.pl!

Domena na którą weszliście leżała sobie w internecie odłogiem, do momentu kiedy wpadła w nasze ręce i postanowiliśmy tchnąć w nią życia i postawić na nogi.

Kim jesteśmy?

Grupą młodych Polaków, których los rzucił do Anglii parę lat temu.

Kraj ten różni się od Polski nie tylko tym, że kierownica jest po prawej a mleko jest w herbacie, ale także tym że ludzie mają tutaj zdrowsze podejście do rozrywki. Lubią wypić, lubią zapalić, lubią pójść na mecz – i lubią zagrać o swoje własne pieniądze.

U buka, na slotach, w pokera – hazard na brytyjskich ulicach to coś tak powszechnego jak moher na polskich…

Jak z każdą przyjemnością, trzeba oczywiście mieć umiar – i większość ludzi których znamy (z Polonii i z Brytoli) nie ma z tym problemu. Wizyty u bukmachera przed kolejką Premiership, firmowy pokerek czy parę funtów puszczone na automatach w pubie to tutaj codzienność. Nikt się nie kryje, nikt nie wsadza do pierdla, nikt nie robi afery, która potrafi zatrząść rządem.

Brytyjskie prawo ściśle i sensownie reguluje wszystkie aspekty hazardowej rozrywki, a niektóre jej formy – takie jak wyścigi konne czy dyskusje o futbolu u lokalnego buka to po  prostu cześć brytyjskiej tradycji i stylu życia.

Od ponad dekady Anglicy bez problemu radzą sobie także z hazardem online – i o tym będzie nasz serwis. Sami dużo gramy, część z nas utrzymuje się z pokera czy bukmacherki i w tym serwisie podzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem, rekomendując operatorów, promocje i wydarzenia dla wszystkich fanów grania online – darmowego i tego za pieniądze.

Jeśli więc mieszkasz na Wyspach, śmiało czytaj i graj. Jeśli mieszkasz w Polsce – no cóż, prawo zabrania takich rozrywek, ale setki tysięcy rodaków mają to głęboko gdzieś, bo stojące w sprzeczności z przepisami Unii Europejskiej zakazy nie mają formalnie wpływu na operatorów, u których możesz nadal założyć konto, wpłacić i wypłacić pieniądze i po prostu dobrze się bawić.

Nikogo jeszcze nie skazano i raczej do tego nie dojdzie, bo udowodnić cokolwiek jest niemożliwe – internet nie zna granic a najlepsi europejscy bukmacherzy i kasyna online słyną z dyskrecji i solidnych prawników.

Tak czy siak – hazard online pewnego dnia będzie legalny i w Polsce. Jest to już faktem w UK, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Danii, na Malcie, Niemczech i paru innych krajach UE, które widząc rachunek strat i zysków szybko idą po rozum do głowy (i pieniądze do budżetu…).

Świat prze nieubłaganie do przodu, technologie gwarantują bezpieczną i uczciwą grę, która jest najwyższą wartością dla potężnych, notowanych na giełdach korporacji hazardowych, których produkty i usługi będziemy tutaj reklamować.

Kto chce to zagra, kto umie ten wygra, kto jest gapa ten zostanie z kolejnym przegranym kuponem w totka…

Zapraszamy do lektury i do gry – w końcu wszystko jest dla ludzi!

Team Hazardzista.pl

Poczytaj również:

  • Brak powiązanych wpisów

Leave a Comment