Poker live

Poker live możemy oglądać na pewno w Internecie. Za pośrednictwem Internetu możemy znaleźć wiele witryn oferujących transmisje poker live. Poker live, czyli poker na żywo możemy oczywiście również podziwiać w telewizji. Jest pewien program poker after dark, nadawany w anglojęzycznej telewizji, gdzie co tydzień grają w pokera na żywo najlepsi gracze z całego świata, szczególnie z USA, jest to pewnego rodzaju show telewizyjne i transmisja poker live w jednym.

Poker live, czyli poker na żywo możemy podziwiać również za pośrednictwem stacji eurosport. Tam często są przedstawiane na łamach tej telewizji turnieje pokerowe, szczególnie z serii World serie sof poker, czyli największej pokerowej imprezy rozgrywanej co roku od kilku ostatnich lat.

Często możemy tutaj podziwiać również inne, mniejsze i większe turnieje pokerowe, gdzie występują zarówno profesjonalni gracze jak i pokerzyści, którzy traktują pokera nieco mniej poważnie, niż ci powyżsi, których można nazywać profesjonalistami. Poker live jest dostępny wiec w wielu miejscach, często również inne stacje telewizyjne oferują nam relacje z pokera. Relacje video, bo o relacjach tekstowych nie warto tu wspominać,  ponieważ znajdziemy je niemal w każdym szanującym się poker roomie.

Często poker live jest również dostępny na nielegalnych stronach,  ale nie radze tego próbować, bo jest to jak sama nazwa wskazuje nielegalne. Poker live jest i tak dosyć dobrze dostępny, wystarczy nadać taka frazę w przeglądarce, na przykład Onetu czy tez google, i już mamy ciekawe witryny oferujące poker live, czyli poker na żywo na najwyższym poziomie.

Szczególnie jednak polecam stację eurosport, w wersji polskiej przede wszystkim bo to chyba jedyne miejsce, gdzie możemy oglądać poker live, z fachowym polskim, co najważniejsze komentarze.

Poczytaj również:

Leave a Comment