Polish poker

Ten artykuł będzie poświęcony Polish poker tour! Rozegrano już kilka edycji Polish poker tour, czyli największego polskiego cyklu turniejów w pokera naziemnego.

Mowa tutaj bowiem o właśnie pokerze tradycyjnym naziemnym, a nie o pokerze online. Polish poker tour to niesamowita impreza pokerowa, zrzeszająca największych pokerzystów z całego naszego kraju. Rozgrywanych jest tutaj klika, ostatnio było to 9 turniejów, z tych turniejów są wyłaniani zwycięzcy, którzy później spotykają się w wielkim finale.

Jest to wspaniała impreza z ogromną jak na polskie realia pulą nagród. Polish poker tour to gratka dla fanów pokera. Nie tylko zresztą dla tych grających, ale również dla kibiców, którzy przyczyniają się do budowy wspaniałej atmosfery tego turnieju. Polish poker tour to turniej poświęcony w całości pokerowi. Ostatnio pula nagród wynosiła 200 tysięcy złotych, to wręcz nie bywała suma. Oczywiście mowa tutaj o polskich realiach, ponieważ jak dobrze wiemy za granicą pule nagród często przekraczają grubo milion dolarów. Najlepszy pokerzysta ma również prawo do gry w Word serie sof poker i to jest tak naprawdę Głowna wygrana w tym turnieju i przepustka do wielkiej międzynarodowej kariery i jeszcze większych pieniędzy.

Polish poker tour to wspaniała impreza i na pewno wiele krajów na świecie, chociażby nasi wschodni sąsiedzi mogą nam takiej imprezy pozazdrościć. Z roku na rok ta impreza polis poker zyskuje na nowych sponsorach dzięki temu jest to impreza coraz bardziej fascynująca. Mam nadzieje, że będzie tak jeszcze przez wiele lat, bo naprawdę jest to wspaniała rzecz dla fanów pokera w Polsce, którzy zbytnio nie są rozpieszczani przez organizatorów różnego rodzaju polskich turniejów.

A gra online to nie to samo to Polish poker tour, ci co tutaj byli i grali, wiedza chyba o co mi chodzi. Polecam!

Poczytaj również:

Leave a Comment