Wygraj udział w turnieju blackjacka w Pradze!

Unibet ma dla nas arcyciekawą ofertę: udział w turnieju blackjacka na żywo w Pradze, z niebagatelną pulą nagród 23.000 euro! Najlepszy gracz wygra 8.000 euro, za drugie miejsce wypłacone zostanie 5.000 euro, trzecie miejsce oznacza wygraną 4.000 euro, a bubble, zwyczajowo pierwsze miejsce za podium, to w tym turnieju aż 3.000 euro!

Co trzeba zrobić, żeby się zakwalifikować? Zasady są arcyproste: wystarczy zająć wysokie miejsce w rankingu dziennych wygranych w blackjacka w kasynie na żywo Unibet. Kasyno na żywo to nowy, gorący temat we wszystkich kasynach online, w których gramy z udziałem żywego krupiera. Fenomen kasyn na żywo wyjaśniamy w tym artykule.

Wracamy do Pragi: codziennie Unibet tworzy ranking graczy, którzy wygrali najwięcej pieniędzy w przeciągu ostatniego dnia w blackjacka na żywo. Tyle, ile euro zdobyliśmy w grze na żywo w tym okresie, tyle punktów dostajemy w rankingu: jeśli wygraliśmy 100 euro, dostajemy 100 punktów. Jeśli ta suma jest wystarczająca do zakwalifikowania się do turnieju – już możemy zacierać ręce na wycieczkę do Pragi, ale jeśli nie – warto grać dalej.

Unibet chętnym do gry na żywo w przepięknej Pradze zapewnia aż sześć pakietów – wystarczy zatem być na koniec całej imprezy w top 6, aby już pakować walizki i wyruszać na lotnisko! Firma gwarantuje miejsce w turnieju (17-19 lutego), przelot, nocleg i wyżywienie, czyli żyć nie umierać.

Zawody odbywają się od 16 do 22 stycznia 2012 roku, czyli zaledwie przez siedem dni. Warto jednak pamiętać, że rozgrywki na żywo w kasynach online cieszą się nadzwyczajną popularnością, więc nie warto na tym oszczędzać, jeśli naprawdę interesuje nas 8.000 euro wygranej.

Powodzenia! Zapraszamy do Unibet!

Poczytaj również:

Leave a Comment